Szukaj ofert dla przedsiębiorców

Zasady korzystania z bazy ofert

Kalendarz

  • pn
  • wt
  • śr
  • cz
  • pt
  • so
  • nd

Zaproponuj wydarzenie  »

Wiemy, jak połączyć naukę z biznesem

Data publikacji: 2016-04-11

Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy z poznańskimi jednostkami naukowo-badawczymi w zakresie realizacji usług lub prac badawczych, które mogą stanowić odpowiedź na pojawiające się w firmie nowe potrzeby techniczne, technologiczne czy organizacyjne. W odpowiedzi na zaproszenie, nasz zespół zaprezentuje wybrane oferty, tematycznie związane z profilem działalności zainteresowanych firm.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem projektu "Wielkopolska Platforma Innowacyjna":

Miasto Poznań

Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa UMP

ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404 , pokój 106

61-441 Poznań

tel. 61 878 47 78, 61 878 47 85

poczta elektroniczna

 

Przeczytaj: Wizyta w firmie Solaris Bus&Coach, Wizyta w PZZ Herbapol, Wizyta w Autostrada Wielkopolska, Wizyta w Centrum Badań DNA, Wizyta w Centrum Nanobiomedycznym,Wizyta w Modertrans Poznań, Spotkanie z Nano-Tech w Poznańskim Parku Technologiczno-Przemysłowym, Spotkanie w Stomilu, Wizyta w SPC Fawor, Spotkanie z Alba Thyment, Wizyta w Fabryce Armatur Swarzędz, Udział w spotakniu członków BPCC w GlaxoSmithKline, Wizyta w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii, Spotkanie z koordynatorami klastrow branży spożywczej w WCK, Spotkanie z koordynatorami klastrow branży meblarskiej w WCKWizyta w firmie PROMAG, Wizyta w firmie TOPMET Light, Wizyta w firmie Beyond, Odwiedziny właściciela firmy Varico


Powołany w każdej instytucji naukowo-badawczej Promotor Przedsiębiorczości (Akademickiej) służy pomocą i informacją na temat oferty jednostki.

Promotor Przedsiębiorczości (Akademickiej) to osoba, której rolą w uczelni lub instytucie badawczym jest poszukiwanie i gromadzenie informacji o ofercie jednostki w zakresie usług pomiarowych, badawczych oraz wyników prac badawczych. Ponadto Promotor Przedsiębiorczości udziela informacji na temat możliwości, zasad oraz form współpracy z ośrodkiem naukowym w ramach realizacji zleceń lub wspólnych projektów badawczo-wdrożeniowych.

Aktualnie baza ofert portalu Wielkopolska Platforma Innowacyjna zgromadziła 581 zaproszeń do współpracy, z których każde podpisane jest przez właściwego Promotora Przedsiębiorczości reprezentującego daną uczelnię lub pracownika instytutu badawczego z Poznania. Za ich pośrednictwem możecie Państwo uzyskać szersze informacje na temat oferty oraz skontaktować się z pracownikami uczelni lub instytutu, którzy są odpowiedzialni za realizację zleceń.

 

Sprawdź najnowsze oferty w bazie ofert WPI!

COR - Kuchnia przenośna Przyrząd kuźniczy PKJ2 Specjalne przyrządy kuźnicze na prasy uniwersalne

Usługi Laboratorium Metrologicznego Procesowa analiza szpitala w obszarze zarządzania przepływem produktów...Reflektor rowerowy Kariad

Spektrometria mas

 

Jeśli nie znaleźliście Państwo wśród ofert interesującego Was tematu, zapraszamy do kontaktu z Promotorem. Lista Promotorów Przedsiębiorczości (Akademickiej) dostępna jest tutaj.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z bazy oraz do kontaktu z Promotorami Przedsiębiorczości!

 

 

 

Drukuj artykuł